Menemen Teka Yetkili Servisi

Menemen Teka Yetkili Servisi hizmeti veren firmamız Teka marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti vermektedir.

Teka Servisi; her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Sunduğumuz servis seçenekleri ve avantajlarımız ile beyaz eşya servisi sektöründe misyonlarımız doğrultusunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Menemen Teka Yetkili Servisi

Küresel anlamda kalitesini kanıtlamış markalardan biri olan Teka, gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Teka markasının sektörde bu kadar ayağına yer yapmasının başlıca sebeplerinden biri de ürünlerin kalitesi, verimliliği olduğu kadar satış sonrası hizmete verilen önemin oldukça fazla olmasıdır. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutan dünya markası, kullanıcıların taktirini kazanmaktadır.

Teka tarafından yetkilendirilmiş olan Teka yetkili servisi, alanında uzman, teknolojik yeniliklere hakim profesyonel kadrosu ile Teka kullanıcılarının her türlü sorununa en kısa sürede müdahale ederek, ürünlerin ortaya çıkarabileceği herhangi bir aksaklığı ortadan kaldırmaktadır. Randevulu sistem ile çalışan ekip, talep oluşturmanız halinde adresinize kadar gelerek, soruna yerinde müdahale etmektedir.

Menemen Teka Servisi Hizmetleri

Teka markalı ürünleriniz ile ilgili her türlü problemde en yakın çözüm ortağınız olan Menemen Teka yetkili servisi, fırın, ocak, davlumbaz gibi ankastre parçalarının montajı, de montajı, bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yerine getirmektedir. Teka markalı ürünleriniz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda Teka tarafından yetkilendirilmiş teknik ekipten destek almak oldukça önemlidir. Aksi takdirde ürünleriniz verimliliği düşebilir, hatta ürünleriniz daha çok hasar alabilir. Çünkü Teka, araştırma geliştirme çalışmalarına son derece önem veren bir kuruluş olarak teknolojik yeniliklere en kısa sürede adapte olarak ürünlerinde kullanmaktadır. Dolayısıyla son teknoloji ürünlerin teknik çalışmaları, mutlaka bu teknolojik yeniliğin eğitimini eksizsiz almış kişilerce yapılmalıdır.

Menemen Teka Servisi Fiyatları

Teka markasının temel prensibi gereği, müşteri memnuniyetini maksimum, teknik servis fiyat tarifeleri minimum seviyelerde tutulmuştur. Ayrıca kuruluş, ilk montaj ve garanti kapsamına giren işlemler için herhangi bir hizmet bedeli talep edilmemektedir. Bunun dışında kalan her işlem için hizmet bedeli, ürüne ve ürünün sorununa bağlı olarak değişmektedir. Bazen yedek parça kullanımı gerekirken bazen teknisyenin teknik bilgisiyle sorun ortadan kaldırılmaktadır. Dolayısıyla net fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Teknik servis fiyatlarıyla ilgili net fiyat bilgisi için Menemen Teka Yetkili servisi ile iletişim kurabilir, ürününüze ait teknik servis hizmet bedeli hakkında net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Menemen Teka Yetkili Servisi

Hizmet verdiğimiz ürün grupları;

  • Menemen Teka Ankastre Servisi
  • Menemen Teka Çamaşır Makinesi Servisi
  • Menemen Teka Buzdolabı Servisi
  • Menemen Teka Bulaşık Makinesi Servisi

Ankastre Servisi

Teka şirketi olarak, ankastrelerinizin; bakımlarını ve onarımlarını çok iyi şekilde donatılan teknolojik ekipmanlarla sağlıyoruz. Cihazlarınızın kontrollerini sağlayan personellerimiz, size en iyi hizmetleri vermek adına canla başla çalışıyorlar.

Ankastre ürününüzde gerçekleşen sorunları giderebilecek güce personellerimiz sahiptir. Kullanıcı hataları nedeniyle oluşan sorunları da yetkili servisimizin kolaylıkla çözdüğünü söyleyebiliriz. Teka Ankastre Servisi hizmetlerimizde tek onarım işlemleri yapmakla kalmayıp aynı zamanda montajlama işlemlerini de başarıyla yapabiliyoruz.

Menemen Teka Servisi
Menemen Teka Yetkili Servisi

Menemen Teka Yetkili Servisi tarafından klimalarınızın periyodik bakımları konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Teka Marka ürünlerin; bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren İzmir Teka Yetkili Servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

1 sene garantiye sahip orijinal yedek parçaları, gayet uygun fiyatlarda Teka Yetkili Servisi’nden temin edebilirsiniz.

Uzun senelerin verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize; bakım, tamir ve onarım hizmetlerini en uygun fiyata en kaliteli hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Teka Yetkili Servisi hizmetlerinden İzmir’in tüm bölgelerinde yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde orijinal yedek parçaların teknik servis hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmakla mükellefiz.

Hizmet anlayışımız; İzmir’in hangi bölgesinde olursanız olun Teka Yetkili Servisine dilediğiniz zaman ulaşabilir olmaktır.

FacebookTwitterInstagram
Servisi ARA
ELİTSSH
WhatsApp Ulaşın
TEKA