Hizmetlerimiz

  • İzmir Teka Ankastre Servisi
  • İzmir Teka Çamaşır Makinesi Servisi
  • İzmir Teka Kombi Servisi
  • İzmir Teka Buzdolabı Servisi
  • İzmir Teka Bulaşık Makinesi Servisi
  • İzmir Teka Klima Servisi

İzmir Teka Ankastre Servisi

Teka şirketi olarak, ankastrelerinizin; bakımlarını ve onarımlarını çok iyi şekilde donatılan teknolojik ekipmanlarla sağlıyoruz. Cihazlarınızın kontrollerini sağlayan personellerimiz, size en iyi hizmetleri vermek adına canla başla çalışıyorlar.

Ankastre ürününüzde gerçekleşen sorunları giderebilecek güce personellerimiz sahiptir. Kullanıcı hataları nedeniyle oluşan sorunları da yetkili servisimizin kolaylıkla çözdüğünü söyleyebiliriz. İzmir Teka Ankastre Servisi olarak tek onarım işlemleri yapmakla kalmayıp aynı zamanda montajlama işlemlerini de başarıyla yapabiliyoruz.

İzmir Teka Çamaşır Makinesi Servisi

Uzun zamandır hizmet veren firmamız; çamaşır makinelerinizin arızalarının tespitlerini, montajlarını ve tamir-onarımlarını yapıyor. Çamaşır makinenizin tam anlamıyla teknik sorunlarını ortadan servisimiz kaldırıyor.

İzmir Teka Buzdolabı Servisi

7/24 bizlere ulaşarak, hızlı ve güvenli hizmet alabilirsiniz. Orijinal yedek parçalar temin ederek montajlama, arıza giderme gibi tüm işlemleri yapabilirsiniz. Teka Yetkili Servis ile sizlere sunduğumuz ekipmanlar ve hizmetler dahilinde 1 yıl garantiye sahip olabilirsiniz. Ekonomik fiyat garantisiyle birlikte onarım seçenekleriyle de firmamız övgüleri hak ediyor.

İzmir Teka Bulaşık Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinin kullanıcı ile kurulum hatalarının giderilmesinde İzmir Teka markasının önemi çok büyüktür. Sizin dilekleriniz ve istekleriniz doğrultusunda; canla başla çalışmalar yapıyoruz.

İzmir Teka Klima Servisi

Periyodik kurallar dahilinde klimalarınızın bakımları detaylı şekilde yapmanız gerekiyor. Periyodik bakımların gerçekleşmesiyle birlikte klimalarınız anti-bakteriyel adı verilen ilaçlarla da dezenfektan yapılması gerekiyor.

İzmir Teka Klima Yetkili Servisi tarafından değiştirilen yedek parçaların kaliteli olmasına bağlı olarak aynı zaman 1 senelikte garantisinin olması gerekiyor.

FacebookTwitterInstagram
Servisi ARA
ELİTSSH
WhatsApp Ulaşın