Çiğli Franke Servisi = (0232) 329 98 58

Çiğli Franke Servisi konuya dahil olmak üzere evde Kullandığınız Elektirikli ev aletleriden Çamaşır Makınası Bulaşık Makınası Buzdolabı Ocak Fırın Davlumbaz gibi cihazlarınızın Tamirilerini Yapmaktadır.

 

Franke Çiğli Servisi

Franke Çiğli Servisi Ankastre Ev Aletleri dayanıklı, estetik ve ileri teknoloji ile geliştirilen ürünleri ile hayata konfor katıyor. Üst düzeyde elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünler, hem çevrenin korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor. Franke beyaz eşyalarının tamamı A sınıfı ve daha üstü enerji sınıfında bulunuyor. Beyaz eşya gamında solo ve / veya ankastre olmak üzere Buzdolabı bulaşık makinesi ve fırın ürün grupları bulunuyor. Beyaz eşya gamında bu ana ürünleri midi fırınlar, mikrodalga fırınlar tamamlıyor. Türkiye beyaz eşya sektörünün lokomotifi olan soğutucu ürün gamına özel bir önem veren Franke, bu kategoride en büyük pazar payına sahip kuruluşlar arasında yer alıyor. Gün geçtikçe daha çok talep gören ankastre ürünlerinde çeşitliliği, uygun fiyatı ve tüketici beklentilerine cevap veren özellikleri bir araya getiriyor. Ankastre ürün segmentinde fırın, bulaşık makinesi modelleriyle de tüketicilere farklı ve modern seçenekler sunmaya devam ediyor.

Çiğli Franke Servisi

Çiğli Franke Servisi Genel olarak arızalar yerinde tamir edilmektedir çok nadirde olsa bazı ürünler atölyeye alınmak zorunda kalabilir bu ürünler Bulaşık makinelerinde su kaçırma proplemlerinin arıza çözümlerinde atölyeye alınmaktadır. Atölyeye alınan cihazlar sorunları giderildikten sonra 3 iş günü kadar test edilmesi gerekli olabilir testlerden olumlu şekilde sonuç alınırsa iş gününün sonunda ürün alındığı yere teslim olunmaktadır.

Profesyonel ekip ile kusursuz montaj ve tamirat işlemleri

Franke servisi olarak,satış sonrası hizmetleri kaliteden ödün vermeyen profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.

Alanında en iyisi

25 yılı aşkın teknik servislik hizmetini, müşterilerimizin memnuniyeti ve takdiri ile en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

franke markalı beyaz eşyalar, öteki elektronik beyaz eşyalarda olduğu benzer biçimde bir süre sonrasında ya teknik problemlerden ya da kullanıcı hatalarından dolayı arızalanabilmektedir. Bilhassa kullananların hatalı kullanımları sonucu bu arızaların arttığı da görülür. Kullanıcılar bu durumda beyaz eşyalarını kendileri kurcalamamalıdır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

FacebookTwitterInstagram
Servisi ARA
ELİTSSH
WhatsApp Ulaşın
TEKA