Bursa TEKA Yetkili Servisleri – ELİT-SSH

Bursa Teka Yetkili Servisi Teka markası, 100 yıllık geçmişe sahip köklü bir firmadır.Teka Grup, Heritage B holdinginin bir parçası olan çok uluslu bir Alman şirketidir.

Grubun içinde Teka, Küppersbusch, Intra, Mofém ve Thor gibi dünya çapında lider markalar yer almaktadır.kökenli olan firma yıllar içerisinde kalitesini ve verimliliğini kanıtlamış, kullanıcılar tarafından gözde marka haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma, kullanıcılara uzun vadeli çözümler sağlamaktadır. Ürünleri ile maksimum memnuniyet sağlayan firma, üretim faaliyetleri kadar satış sonrası hizmete de büyük önem vermektedir.

İzmir Teka Yetkili Servisi

Geniş bir teknik servis ağına sahip olan Teka firması, Teka yetkili servisi kapsamında İzmir bölgesinde bulunan Teka ankastre kullanıcılarına destek olmaktadır. Teka yetkili servisi, Teka markalı ocak, fırın, davlumbaz gibi ankastre donanımlarınız ile ilgili çözüm ortağınız olarak bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

İzmir Teka Yetkili Servisi

Teka Yetkili Servisine Başvurmanızı Gerektiren Durumlar

Teka markası kalitesi, dayanıklılığı, verimliliği, uzun ömürlü kullanım süresi ile ilgili nam salmış bir markadır. Ancak gerek kurulum aşamasında, gerek ankastre setlerinin başka bir yere taşınması aşamasında, gerek ürünlerin bakımında gerekse genellikle kullanım hatasından kaynaklanan arızalarda Teka markalı ankastre ürünlerinde teknik destek ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda randevu sistemiyle çalışan Teka yetkili servis ElitSSH aranarak destek talebi oluşturulmalıdır. Teka yetkili servisi, alanında uzman mühendis ve teknisyenleri ile en kısa sürede sorunlarınızı çözmekte, ürünlerinizi ilk günkü verimliliği ile kullanmanıza fırsat tanımaktadır. Kalıcı çözümler ile kapınıza kadar gelerek sorunu yerinde tespit eden teknik servis ekibi, Teka ürünlerinin her aşamasıyla ilgili bilgi sahibi olan  ve teknolojik yenilikler doğrultusunda sürekli eğitim alan personeli aracılığıyla hizmet vermektedir.

İzmir Teka Yetkili Servisi

Yetkili Servis Fiyatları.Bursa Teka Yetkili Servisi

Teknik servis hizmetleri çeşitlilik gösterdiğinden yapılan işleme göre fiyat tarifesi farklılık göstermektedir. Teka yetkili servisinde ilk kurulum her zaman ücretsiz olup, garanti kapsamına giren arızalarda da herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 BURSA OSMANGAZİ/NİLÜFER/YILDIRIM/GURSU/BADEMLİ/MUDANYA/KESTEL/İNEGÖL/YUNUSELİ/TEKNİK YETKİLİ TEKA SERVİSİ ELİT SSH YÖNETİMİ ALTINDA OLAN BİR YETKİLİ SERVİSTİR.

Bursa Teka Yetkili Servisi

Müşteri memnuniyeti temel prensip haline getirmiş olan Teka markası, diğer hizmetleri için de oldukça makul fiyatlarla müşterilerine destek olmaktadır. Dolayısıyla buradan net fiyat bilgisi vermemiz mümkün değildir. Her türlü sorununuz için ve detaylı fiyat bilgisi için Bursa Teka Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

FacebookTwitterInstagram
Phone icon
Servisi ARA
ELİTSSH
WhatsApp icon
WhatsApp Ulaşın