Üniver Teknik

İzmir Teka Servisi

İzmir Teka Yetkili Servisi olarak İzmir ve ilçelerinde Teka marka tüm ürünlerinizin bakım ve onarımı konusunda sizlere gizmet vermekteyiz.


Hizmetlerimiz


Hemen Ara

Ankastre Setler

Mutfağınızın gizli kahramanları olan Teka marka ankastre ürünler ile daima en iyisi siz olacaksınız. Ürünlerimiz bir çok özelliğinin yanı sıra enerji verimliliği de ile de ön plana çıkmaktadır

Soğutucu Grupları

Sağlıklı yaşamın öncüsü Teka’nın Buzdolabı, Dondurucu ürünleri ile tüm yiyecek ve içeceklerinizi, tazeliğini koruyarak, doğru ısıda muhafaza edebilirsiniz.

Yıkayıcı Grupları

Çamaşır Makinesi ve diğer yıkayıcı grubu ürünlerimiz ile üstün kalite ve hijyeni bir arada bulacaksınız. Az enerji çok iş istiyorsanız ürünlerimiz ile mutlaka tanışmalısınız.

Teka Ankastre Servisi

Teka marka tüm ankastre ürünlerinizin servis ve bakım hizmetini vermekteyiz. İzmir ve tüm ilçelerinde Teka marka ankastre setlerinin kurulum, montaj, tamir ve bakım hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.


Tüm Hizmetler

0
Yılda
0
Mutlu Müşteri
0
Kurulum

Servis Bölgelerimiz


Ödemiş Teka Yetkili Servisi

Ödemiş Teka Yetkili Servisi hizmeti veren firmamız Teka marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti…


Çeşme Teka Yetkili Servisi

Çeşme Teka Yetkili Servisi hizmeti veren firmamız Teka marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti…


Güzelbahçe Teka Yetkili Servisi

Güzelbahçe Teka Yetkili Servisi hizmeti veren firmamız Teka marka tüm Beyaz Eşya, Ankastre ve Elektronik ürünlerinizde tamir ve bakım hizmeti…

Teka Marka ürünlerin; bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiren İzmir Teka Yetkili Servisi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

1 sene garantiye sahip orijinal yedek parçaları, gayet uygun fiyatlarda İzmir Teka Yetkili Servisi’nden temin edebilirsiniz.

Uzun senelerin verdiği tecrübeyle İzmir Teka Yetkili Servisi olarak siz değerli müşterilerimize; bakım, tamir ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Teka Yetkili Servisi hizmetlerinden İzmir’in tüm bölgelerinde yararlanabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde orijinal yedek parçaların teknik servis hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmakla mükellefiz.

İzmir Teka Servisi olarak hizmet anlayışımız; İzmir’in hangi bölgesinde olursanız olun Teka Yetkili Servisine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İzmir Teka Yetkili Servisi, arızalanan ürünlerinizi isteğiniz doğrultusunda kapınızdan da alıp, tamirini yapıp geri size getirebiliyor.

Ayrıca olduğunuz yerde de cihazlarınızın bakımıyla tamirini yapabiliyoruz. Ürünleriniz arızalandığında bize telefonla veya iletişim formuyla ulaşabilirsiniz. Siz bize ulaşım sağladıktan sonra en yakın zamanda hizmet verebilmek adına belirttiğiniz adrese geleceğiz.

Ekonomik ödeme koşullarıyla birlikte sizlere güvenli, kaliteli hizmetler sunmaktan büyük onur duyuyoruz. Cihazın bozulan yerini tamir ettikten sonra diğer bölümlerinin de aynı zamanda kontrollerini sağlıyoruz.

İzmir Teka Servisi

İzmir ve tüm ilçelerinde Teka marka bütün ürünleriniz için 7/24 bizleri arayarak destek alabilirsiniz.


Hemen Ara

Teka Yetkili Servisi olarak biz; arızalanan tüm cihazlarınızın sorunlarını çözüp, tekrar sizin kullanabilmenizi sağlıyoruz. İzmir Teka Yetkili Servislerimiz, gezici şekilde sizlere hizmetler sunuyorlar. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak, size yakın servisi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Cihazlarınızı güvenle teslim edeceğiniz bir yetkili servis olduğumuzu söyleyebiliriz. Tamirini yaptığımız cihazları size 2 iş günü içinde teslim ediyoruz.

Teka olarak biz; Soğutucu, ev aletleri, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi, ankastre gibi cihazların bakımlarını gerçekleştiriyoruz. 

Hem profesyonel hem de hızlı ve güvenli hizmetleri sunan İzmir Teka Yetkili Servisi; Bornova, Karşıyaka, Çiğli, Buca, Karabağlar gibi bölgelerde faaliyetlerini sürdürüyor. Teka servisi aynı zamanda ürünlerinizin bakım ve onarımını yapıp, parça değişikliğini de yaparak sizlerin sağlıklı kullanabilmesi adına, 1 senelik garanti veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=7XKwONxDRfs

FacebookTwitterInstagram
Phone icon
Servisi ARA
ELİTSSH
WhatsApp icon
WhatsApp Ulaşın